Le Sacrement de Confimation en notre Paroisse

1. Zglosilo sie 12 chetnych mlodych ludzi z naszej Wspolnoty do przyjecia Sakramentu Bierzmowania. Zrezygnowalo 5 mlodych, ktorzy po Uroczystej Komunii sw. uwazaja, ze ten Sakrament nie jest im do niczego potrzebny. Szkoda tylko, ze takie maja myslenie... reszte pozostawiam Pan Bogu z prosba o Milosierdzie dla nich i ich Rodzin.

A. Le vendredi 21 mai 2010 - Bierzmowani maja bezposrednio spotkanie z Ks. Arcybiskupem Monseigneur François Garnier z Cambrai w Sali parafialnej przy Kosciele Ste Rictrude we Waziers o godzinie 18.00.

B. Le samedi 5 juin 2010 - à 18.30 w Kosciele Notre Dame des Mineurs - Uroczysta Msza sw. i ceremonie udzielania Sakramentu Bierzmowania

A OTO MLODZIEZ, KTORA ZADECYDOWALA ZYC Z BOGIEM W TROJCY SW. I PRZYJAC SAKRAMENT DUCHA SW. I ZAPROSILA GO DO SWEGO ZYCIA, BY OD TEJ CHWILI BYC RAZEM :
 - 1 - Barone Antoine - Waziers
 - 2 - Borucki Caroline - Lallaing
 - 3 - Borucki Thomas - Lallaing
 - 4 - Idkowiak Marie - Auby
 - 5 - Kaplanowski Mickael - Douai
 - 6 - Malecki Fabian - Sin le Noble
 - 7 - Malecki Nicolas - Sin le Noble
 - 8 - Reszel Sabrina - Waziers
 - 9 - Wojtaszewski Agnès - Annoeulin
 - 10 - Zak Barbara - Flers en Escrebieux
 - 11 - Zak Marie-Catherine - Flers en Escrebieux
 - 12 - Zak Michel - Flers en Escrebieux

2. Le samedi 12 juin 2010 - à 18.00 mamy DZIEN BOZEGO CIALA W NASZEJ PARAFII - FÊTE DIEU - SAINT SACREMENT
17.00 - Sposobnosc do spowiedzi sw.
17.15 - Rozaniec sw. za cala Parafie
18.00 - UROCZYSTA MSZA SW. I PROCESJA Z NAJSW. SAKRAMENTEM I BLOGOSLAWIENSTWO SAKRAMENTALNE
UWAGA : ZARAZ PO MSZY SW. MAMY NASZE SPOTKANIE PARAFIALNE - FEU DE CAMP
Serdecznie prosi sie o zapisywanie sie na to spotkanie