Wielkie Podziekowanie / Remerciements

Dziekujemy Panu  Bogu ,ze moglismy spotkac sie tak licznie w to sloneczne niedzielne popoludnie i  modlic sie do Najswietszej Maryi Panny. Spiewac Jej rozne piesni, odmowic rozaniec.

Szczegolne podziekowanie dla gosci przybylych z daleka: z Brukseli, Antwerpi i Gent.

Zapraszamy ponownie wszystkich bardzo serdecznie na nasze Spotkanie Maryjne (IV) za rok !

Remercions le Seigneur de nous nous être rencontrés si nombreux ce dimanche après-midi pour prier, réciter le chapelet et chanter à la gloire de la Sainte Vierge!

Nous remercions particulièrement les Polonais de Belgique : Bruxelles, Anvers et Gand.

Nous vous invitons d'ores et déjà à la prochaine rencontre qui aura lieu l'année prochaine!

Obok Zosi , nasza swietna organistka Martine Ranson

Martine Ranson

Modlimy sie do Maryi

Pani Zosia Ugolik z Brukseli swoim spiewem uswietnila nasze spotkanie

Zaproszenie do modlitwy i spiewania na czesc Maryi

Parafia pw. Najświetszej Maryi Panny

Waziers

Drodzy Przyjaciele,

Aby  uczcic modlitwą i śpiewem  Najświetszą Maryję Pannę na zakończenie miesiąca maja Jej  dedykowanego, zapraszamy po raz trzeci  na Spotkanie Maryjne do naszego kościola pod Jej wezwaniem  .

Mamy tyle wspaniałych i pięknych pieśni poświęconych Maryi, zapraszamy więc wszystkich chętnych do wspólnego śpiewania z nami w niedzielę  2 czerwca o godz. 15.30 w kościele Notre Dame de Waziers.

Maj 2013,

Rodżina Żak

P.S. Po spiewach zapraszamy na przekąski , ciasta i napoje

Chers Amis,Afin d’honorer la Sainte Vierge par la prière et les chants pour la fin du  mois de mai, mois qui Lui est dédié, nous vous invitons pour la troisième fois à une Rencontre Mariale en l’Eglise Notre-Dame des Mineurs de Waziers.Nous avons tant de superbes et jolis chants à la Gloire de Marie.Nous prions donc tous les intéressé(é)s à venir chanter ensemble le dimanche 2 juin à 15h 30 en notre église.

Sobota, XXXII Tydzień zwykły Rok A, I Wspomnienie bł